ARKIV

Årsmøtet valgte nytt styre

mars 6, 2017 7:53 pm

Stor grad av kontinuitet i Direktesalgsforbundets styre som ble valgt på det nylig avholdte årsmøtet. Jan-Fredrik Torgersen har med seg engasjerte og dyktige personer med førstehåndskjennskap til bransjen.

Torgersen fikk med seg et nytt styremedlem, Mia Bergmann, som jobber for Herbalife Norway.

– Hun er en erfaren representant for bransjen som helt sikkert har mye å bidra med i styret, sier Torgersen. Monika Skavås fra samme selskap, som tidligere var styremedlem, blir nå varamedlem i det nye styret. Aina Rønning, som i likhet med Torgersen har lang fartstid i DF fortsetter som nestleder. Fredrik Henriksen fra LR Health  Beauty fikk takk for innsatsen som varamedlem. Han ble erstattet av Remy Skogstrand fra PartyLite AS

 

Det nye styret er slik:

Jan-Fredrik Torgersen

Leder og styreformann i Direktesalgsforbundet og Direktesalsforbundets Servicekontor (DF og DFS)

telefon: +47 91 39 00 00
e-post: jan-fredrik.torgersen@direktesalgsforbundet.no

 

Aina Rønning

Styremedlem og viseformann i DF og DFS
Nu Skin Enterprises

Postboks 1797, Vika
0122 Oslo

telefon: +47 22 87 61 04
e-post: aronning@nuskin.com

 

Carl Henrick Wallblom

Styremedlem i DF
Mary Kay, Lesley Cosmetics

Alfagatan 1
SE-431 49 Mølndal

telefon: +46 31 91 40 60
e-post: chwallblom@lesley.se

 

Dan Sharon

Styremedlem i DF
Lux Norge AS

Nye Vakåsvei 64
1395 Hvalstad

telefon: +47 22 74 99 90
e-post: dan@lux.no

 

Inger Sverresson

Styremedlem i DF
PM International AS

Mustad Næringspark, Raufossvegen 40, bygning 121
2815 Gjøvik

telefon: +47 61 18 08 00
e-post: inger@pm-international.no

 

Mia Bergmann

Styremedlem i DF
Herbalife Norway AS
Fornebuveien 46/48
1366 Lysaker

telefon: +47 67 12 66 80
e-post: miab@herbalife.com

 

Monika Skavås

Varamedlem
Herbalife Norway AS

Fornebuveien 46/48
1366 Lysaker

telefon: +47 67 12 66 80
e-post: monikaS@herbalife.com

 

Remy Skogstrand

Varamedlem
PartyLite AS

Risebruvegen 5
2054 Mogrenda

telefon: +47 95939454:
e-post: rskogstrand@partylite.no